تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان - مطالب مرداد 1393

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری


پایگاه خبری ورلد تریبیون گزارش داد که هنری کیسینجر سیاستمدار برجسته آمریکایی گفته است، اسرائیل طی ۱۰ سال آینده از بین خواهد رفت.

ادامه مطلب

[ دوشنبه 6 مرداد 1393 ] [ 08:20 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]میزان زکات فطره امسال طبق اعلام مراجع تقلید بین ۴ تا ۵ هزار تومان معادل سه کیلوگرم گندم است و به فرموده رهبر معظم انقلاب بهتر است برای قوت غالب در تهران ۵۰۰۰ تومان و در سایر نقاط ۴۵۰۰ تومان پرداخت شود. 

ادامه مطلب

[ دوشنبه 6 مرداد 1393 ] [ 08:17 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]
یک اندیشکده اروپایی طی گزارشی به توانایی‌های نظامی ـ دفاعی ارتش ایران پرداخت و به ویژه بخش موشکی آن ‌را در خاورمیانه، «بی‌نظیر» دانست. 

ادامه مطلب

[ یکشنبه 5 مرداد 1393 ] [ 02:56 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]در آستانه‌ی عید سعید فطر، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR گزیده‌ای از فتاوای آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای درباره‌ی فطریه را منتشر می‌کند

ادامه مطلب

[ یکشنبه 5 مرداد 1393 ] [ 02:53 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بنا به درخواست آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه‌ی قضاییه به مناسبت عید سعید فطر با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومان دادگاههای عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

ادامه مطلب

[ یکشنبه 5 مرداد 1393 ] [ 02:49 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت فقیه پارسا و پرهیزگارحجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج شیخ عزیزالله عطاردی قوچانی را تسلیت گفتند. 


ادامه مطلب

[ یکشنبه 5 مرداد 1393 ] [ 02:45 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت فقیه پارسا و پرهیزگار آیت‌الله حاج شیخ حسین شب‌زنده‌دار را تسلیت گفتند. 

ادامه مطلب

[ یکشنبه 5 مرداد 1393 ] [ 02:37 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]


[ شنبه 4 مرداد 1393 ] [ 12:17 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]در پی تاکیدات مقام معظم رهبری در دیداربا دانشجویان بر مسئله فلسطین و در آستانه ی پرشورترین روز قدس، واحدفرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اقدام به جمع آوری امضا از دانشجویان عضو جامعه اسلامی دانشجویان در سراسر کشور به منظور نامه به دبیرکل سازمان ملل متحد از طریق وبلاگ jadgaza.blogfa.com   نمود که تاکنون بیش از 1000 نفر اقدام به امضا نموده اند. متن نامه به شرح زیر می باشد.

ادامه مطلب

[ شنبه 4 مرداد 1393 ] [ 12:13 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]روز نوزدهم تجاوز صهیونیست‌ها به غزه ساعاتی پس از تأکید دبیر کل حزب‌الله لبنان بر پیروزی غزه و مقاومت بر اشغالگران صهیونیست آغاز شد

ادامه مطلب

[ شنبه 4 مرداد 1393 ] [ 12:00 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی مصداق «جنایت جنگی»/فتنه داعش جنگ نیابتی از سوی نظام سلطه/الگوی مقاومت یگانه راه مقابله‌ با «رژیم آدمکش»

راهپیمایان روز جهانی قدس در تهران و سراسر ایران اسلامی در قطعنامه پایانی خود تاکید کردند: یگانه راه مقابله پیروزمند و افتخارآمیز با رژیم آدمکش و نامشروع صهیونیستی، الگوی مقاومت حزب‌الله و حماس در جنگ های 33 روزه ، 22 روزه، 8 روزه و نیز جنگ جاری در باریکه‌ غزه است.
ادامه مطلب

[ جمعه 3 مرداد 1393 ] [ 01:00 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]


[ پنجشنبه 2 مرداد 1393 ] [ 10:54 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]


[ پنجشنبه 2 مرداد 1393 ] [ 10:41 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]


جنایات غزه واقعیت ذاتی رژیم گرگ‌صفت صهیونیستی است/ تنها راه علاج، نابودی رژیم صهیونیستی است/ مقاومت مسلحانه به کرانه باختری گسترش یابد

ما معتقدیم کرانه باختری نیز باید مانند غزه مسلح شود و کسانی که علاقمند به سرنوشت فلسطین هستند، در این زمینه فعالیت کنند تا رنج و محنت مردم فلسطین، در پرتو دست قدرتمند آنها و ضعف دشمن صهیونیست کاهش یابد.ادامه مطلب

[ پنجشنبه 2 مرداد 1393 ] [ 05:03 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]