تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان - پهلوان: غرب و آمریکا می‌خواهند با تقسیم و تمدید مذاکرات از ما باج‌خواهی کنند

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

علی پهلوان دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به سیل عظیم جمعیت در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: ملت امروز با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد همچنان پشت نظام و ولایت ایستاده‌اند و تحریم‌ها و تهدیدها ذره‌ای آنها را در مسیر خود دچار تردید نکرده است.

وی گفت: همانطور که  رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش و پدافند هوایی اشاره کردند، ملت ایران امروز در ۲۲ بهمن ۹۴ نشان داد که زیر بار حرف زور نخواهد رفت و پاسخ مناسبی به تهدیدهای دشمنان داد.

این فعال دانشجویی به مطرح شدن بحث تمدید مذاکرات یا تقسیم آن به جزئیات و کلیات ادامه داد: غرب و آمریکا با این راه می‌خواهند به ما امتیاز ندهند و از ما باج‌خواهی کنند.

پهلوان در ادامه افزود: آمریکا و غرب امروز باید پیام ملت را درک کنند و بدانند ملت همچنان بر سر استقلال و عزت خود استوار ایستاد و تا آخر هم خواهد ایستاد. مردم امروز نشان دادند که برای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و نظام از هیچ تهدید و تحریمی نمی‌ترسند.

پهلوان تاکید کرد: مسلما حضور مردم در راهپیمایی امروز پیام شفافی به مستکبران و دشمنان داخلی و خارجی بود، دشمنان امروز باید صدای ملت ایران را بشنوند و دست از زورگویی برداند، بدانند که ملت تا آخر ایستاده‌است.

وی در خاتمه اظهار داشت: مسئولان دیپلماسی کشور نیز باید به پشتیبانی این ملت که امروز در راهپیمایی شرکت کرده و با توجه جدی به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب مذاکرات را ادامه دهند و مطمئن باشند اگر بیانات رهبری را مدنظر قرار دهند نزد ملت سرافراز خواهند شد.برچسب ها:جاد،

[ چهارشنبه 29 بهمن 1393 ] [ 04:51 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]