تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان - تطهیر فتنه‌گران در دانشگاه یزد بر خلاف راه و دینداری شهر دارالعباده است/ به هیچ کس اجازه نمی‌هیم دشمن را شاد کند

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری


جمعی از دانشجویان در نامه‌ای سرگشاده به امام جمعه یزد و نماینده مردم یزد در مجلس با اشاره به اتفاقات صورت گرفته در جشن دانشگاه یزد اعلام کردند: تطهیر فتنه‌گران و تایید آن‌ها در جشنی در دانشگاه یزد بر خلاف راه و دینداری شهر دارالعباده است.

به نقل از “خبرگزاری دانشجو” ، جمعی از دانشجویان دانشگاه یزد در نامه‌ای سرگشاده به آیت‌الله ناصری، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد و جوکار، نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جشن آغاز فعالیت تشکل دانشجویی “توسعه و اعتدال” در دانشگاه یزد و پخش کلیپی از سران فتنه در راستای تایید آن‌ها به این جشن اعتراض کرده و خواستار پیگیری توسط وی شدند.

 

 متن این نامه به شرح زیر است:

متاسفانه اخیرا در فضای دانشگاهی تحرکاتی به چشم می‌خورد که موجبات نگرانی همه جانبه دانشجویان پایبند به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم آورده است و در همین مضمون مراتب اعتراض خود را نسبت به بی‌تفاوتی برخی از مسئولان و مدیران کشوری، استانی و حتی دانشگاهی را به دلیل سکوت در قبال برگزاری جشنی کذایی در مورخ نهم آذماه در دانشگاه یزد اعلام می‌کنیم.

جشنی که با گذشت زمان کوتاهی از ایام سیاه فتنه و در تایید جنایتکاران فتنه در دانشگاهی رسمی و معتبر و با حضور خادمین به نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار می‌شود.

نهم آذرماه در دانشگاه سراسری شهر دارالعباده یزد ضد انقلاب (فتنه‌گران) را ارج نهاده، بزرگ کرده و تکریم کردند و در وقاحت هر چه تمام‌تر تعهد خود را به ادامه راه آنان اعلام کردند و با سخنانی نرم به سراغ ماجرای فمنیسم رفته و صریحاً اعلام کردند که از حقوق نابرابر زنان در جامعه دفاع خواهند کرد!

با توزیع عکس و سخنان راهگشای (بخوانید مغرضانه و فتنه جویانه) یکی از عوامل فتنه ۸۸ و پخش مکرر عکس بازیگر نقش اول فتنه و یکی دیگر از بازی گردانان آن واقعه شوم (میرحسین موسوی و محمد خاتمی) انقلابیون جمع که هیچ، شهدای گمنام دانشگاه را نیز که در‌‌ همان نزدیکی آرمیده بودند، آزرده خاطر کردند و دور از ذهن نیست که پیکر مطهر شهدای گمنام دانشگاه را به لرزه در آورده باشند.

اینان که در لوای جامعه اسلامی بی‌تقید به ارزش‌ها و همخوان با دشمنان خود و ملتشان ادامه راه آن جنایتکاران و مزدوران را التزامی برای خود می‌دانند با چه تدبیری در فضای دانشگاه بی‌پروا جولان می‌دهند؟ مگر متعهدان و دلسوزان مملکت اسلامی در این دانشگاه چگونه به ایفای نقش خود پرداخته‌اند که در مقابل چشمان آنان شاهد به تصویر کشیده شدن چنین صحنه‌هایی هستیم؟

افسوس که در این مراسم شاهد حضور عده‌ای از مسئولان بلند مرتبه دانشگاه، استان و کشور بودیم، افرادی که در دوران گذشته و حال در زمره افراد تاثیرگزار در روند امور کشور بوده‌اند، افرادی چون محمد مقدم، عضو مجمع روحانیون مبارز و معاون بین‌الملل موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره)، استاندار اسبق یزد، سید حمید کلانتری که در حال حاضر معاون وزیر کار و امور اجتماعی هستند؛ طالبی، معاون سیاسی و امنیتی حال حاضر استانداری یزد، محمود شاکری یزدی، فرماندار یزد، سالاری، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری یزد، دکتر اولیا رییس دانشگاه یزد و جمعی از اساتید این دانشگاه از میهمانان برنامه بودند که البته برخی نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.

این ماجرا زمانی تاسف بار می‌شود که همه عزیزان در این رابطه سکوت اختیار کردند و پس از گذشت ساعاتی از برنامه و با روشن شدن ماهیت حقیقی برنامه با تداوم حضور و دست و هورایشان برای عوامل برنامه کار آنان را تایید کردند.

مگر نه این است که فتنه گران و بخصوص سران آنان از جمله مهم‌ترین خط قرمزهای نظام‌ هستند مگر جز این است که نمایندگان ملت اعتماد خود از آقای فرجی دانا را به دلیل بر مسند ریاست نشاندن عوامل دست چندم فتنه باز پس ستاندند و به وزرای پیشنهادی که از فتنه گران برائت نجستند اعتماد نکردند.

آخر مگر همین عوامل فتنه (خاتمی، موسوی، موسوی خوئینی‌ها) نبودند که نزدیک بود همه دستاوردهای انقلاب به همراه خون جوانانمان را یکجا پیش مرگ شیطان بزرگ و استکبار جهانی کنند! که اگر نبود تدبیر امام امت خدا می‌داند عاقبت انقلابمان به کجا ختم می‌شد.

نماینده و امام جمعه یزد و نماینده محترم مردم یزد در مجلس شورای اسلامی؛

مگر می‌توان کسی را یافت که با آزادی‌های مشروع بخصوص در حیطه بیان مخالفت کند و در همین رابطه، چه مکانی بهتر از دانشگاه و چه کسی بهتر از دانشجو برای نشر و تبادل افکار و اندیشه‌ها است.

آیا تکریم دشمنان ملتی بخصوص آنان که در قالب نفاق و فتنه در جامعه‌شان به تزلزل و آشوب چنگ انداخته‌اند با آزادی بیان هم سنگ و هم مکیال است.

و این ماجرا در فضایی اتفاق می‌افتد که تقریباً در کمترین سخنرانی‌هایی از امام امت حضرت آیت الله خامنه‌ای (مد ظله) یافت می‌شود که اشاره‌ای به ماجرای فتنه و مزدوران سهیم در آن نشده باشد.

ما دانشجویان انقلابی و ولایت‌مدار نیز به تاسی از ایشان بار‌ها و بار‌ها خط قرمز خود را فتنه‌گران دانسته و هرگز اجازه نخواهیم داد که افرادی چه از قشر دانشجو و چه از مسئولان محترم با حمایت‌های بی‌جا و بی‌مورد چه تعمدا و چه ناآگاهانه از کسانی که دشمنیشان با نظام و آرمان‌های آن روشن شده است، دل دشمن را شاد و دوست‌داران و حامیان انقلاب را آزرده خاطر و خدای ناکرده نا‌امید کنند و در همین رابطه از جنابعالی تقاضا داریم تا اقدامات لازم در این باره صورت پذیرد.
[ شنبه 15 آذر 1393 ] [ 01:52 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]