تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان - انتخاب روسای دانشگاه‌ها بعد از مشخص شدن وزیر علوم

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری


مدیر کل حوزه وزارتی وزارت علوم گفت: روسای دانشگاه‌هایی که با سرپرست اداره می‌شوند بعد از مشخص شدن وزیر علوم انتخاب خواهند شد.


عبدالحسین فریدون در گفتگو با خبرنگار دانشگاه "خبرگزاری دانشجو"، در خصوص انتخاب روسای دانشگاه‌ها به ویژه دانشگاه تهران گفت: پس از انتخاب وزیر علوم روسای دانشگاه‌هایی که با سرپرست اداره می‌شوند انتخاب خواهند شد.

 

وی در خصوص حضور نیلی احمدآبادی در دانشگاه تهران افزود: فعلا آقای نیلی به عنوان سرپرست دانشگاه تهران کار خود را ادامه می‌دهد که پس از انتخاب وزیر رئیس این دانشگاه مشخص شود.

 

فریدون در پاسخ به این سوال که آیا اخطاری از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی برای انتخاب روسای دانشگاه‌ها به وزارت علوم داده شده گفت: هیچ گونه اخطاری به وزارت علوم داده نشده و تمامی روسای دانشگاه‌ها پس از نهایی شدن و انتخاب وزیر علوم انتخاب خواهند شد و تعیین تکلیف تمامی این مسائل به بعد از انتخاب وزیر موکول شده است.[ دوشنبه 3 آذر 1393 ] [ 01:32 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]