تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان - حسین زینلیان؛ وزیر پیشنهادی خط قرمز‌ها را رعایت کند ،بیش از آنچه در توان داریم به وی کمک می‌کنیم

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری


قائم‌مقام اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان اینکه ما از فشارهای روانی گروهی خاص به رئیس‌جمهور مطلع هستیم، گفت: امیدواریم دولت پیام اتفاقات اخیر در استیضاح فرجی‌دانا و عدم رأی اعتماد به نیلی و دانش‌آشتیانی را دریافت کرده باشد.

حسین زینلیان قائم‌مقام اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به عدم رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی علوم، با بیان اینکه ما از فشارهای روانی گروهی خاص به رئیس‌جمهور مطلع هستیم، گفت: متاسفانه‌ گروه‌ها و جناح‌های افراطی با فشار به رئیس‌جمهور می‌خواهند به هر قیمتی که شده کاری کنند تا گزینه آنها تصدی وزارت علوم را برعهده بگیرد. دولت باید از ابتدا به این فشارها اهمیتی نمی‌داد. امروز نیز باید با عدم توجه به این فشارها فکری به حال فضای علمی کشور و دانشگاه‌ها کند.
قائم‌مقام اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اظهار داشت: امیدواریم دولت پیام اتفاقات اخیر در استیضاح فرجی‌دانا و عدم رأی اعتماد به نیلی و دانش‌آشتیانی را دریافت کرده باشد و در فضای تعاملی با مجلس شورای اسلامی فرد مناسبی را برای تصدی وزارت علوم معرفی کند.
زینلیان ادامه داد: دولت باید فردی را برای وزارت علوم به مجلس پیشنهاد کند که با خط قرمز‌های تعریف شده مخصوصا فتنه 88 مرزبندی مشخصی داشته‌باشد و بتواند سیاست‌های کلی علم و فناوری را اجرا کند و باعث پیشرفت علمی در کشور شود.

وی افزود: وزیر علوم باید بتواند آرامش را در فضای دانشگاه‌ها ایجاد کرده و اعتدال و خط قرمزها را رعایت کند. از سیاسی‌بازی و سیاسی‌کاری به شدت بپرهیزد و اجازه ندهد احزاب و گروه‌ها دانشگاه‌ را جولان‌گاه کنند.

قائم‌مقام اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اضافه کرد: ما به عنوان دانشجویان و فرزندان ایران اسلامی اعلام می‌کنیم در صورتیکه وزیر پیشنهادی خط قرمز‌ها را رعایت کند بیش از آنچه در توان داریم به وی کمک می‌کنیم تا فضای اعتدال، دوستی و گفت‌وگو در دانشگاه‌ها جاری شود.[ یکشنبه 2 آذر 1393 ] [ 11:16 ق.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]