تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان - دسترسی به سرنخ‌هایی از عامل "سناریو اسیدپاشی" در اصفهان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری


نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: خوشبختانه با تلاش نیروهای امنیتی و اطلاعاتی برخی افراد مظنون در حادثه جنایت اسیدپاشی در اصفهان دستگیر شده اند و امیدواریم بزودی عامل اصلی این جنایت هم دستگیر، محاکمه و مجازات شود.

به گزارش گروه سیاسی "خبرگزاری دانشجو"،‌ نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه با تلاش نیروهای امنیتی و اطلاعاتی برخی افراد مظنون در حادثه جنایت اسیدپاشی در اصفهان دستگیر شده اند و امیدواریم بزودی عامل اصلی این جنایت هم دستگیر ، محاکمه و مجازات شود .


حجت الاسلام والمسلمین سالک در برنامه دیروز ، امروز ، فردا شبکه سه سیما افزود: خوشبختانه مردم اصفهان پرشورتر و با آرامش بیشتر مشغول عزاداری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) هستند و همه عوامل و خدمتگزاران تلاش می کنند که امنیت و آسایش مردم بخوبی فراهم شود.

 

وی افزود: استان اصفهان همواره از امنیت خوبی برخوردار بوده است و به همین خاطر دشمنان تلاش می کنند این امنیت را برهم بزنند که موفق نخواهند شد .


سالک اضافه کرد: متاسفانه برخی جریان های رسانه ای باعث شده اند این جنایت در سطح ملی و بین المللی مطرح شود و رسانه های بیگانگان نیز بیش از حد سوء استفاده کردند اما به هیچ دستاوردی نخواهند رسید و به اهداف شیطانی خود نمی توانند جامعه عمل بپوشانند .


وی افزود: امیدواریم با اقتدار نیروهای اطلاعاتی وامنیتی بزودی این عامل اسید پاشی محاکمه و مجازات شود اما دشمنان بدانند مردم مومن و حسینی اصفهان همچنان در خط نظام وانقلاب هستند و اجازه نخواهند داد دشمنان به هداف شوم شیطانی خود برسند.
[ جمعه 9 آبان 1393 ] [ 12:26 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]