تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان - اعدام ناعادلانه شیخ نمر، جز خطوط قرمز جهان اسلام و تشیع قرار دارد

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبریآذرپیرا، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار "خبرگزاری دانشجو" در زاهدان گفت: بنده همگان را در این مسئله به پیروی از علما دعوت می‌کنم و تاکید می‌کنم که اعدام ناعادلانه شیخ نمر، جز خطوط قرمز جهان اسلام و تشیع قرار دارد و نباید نسبت به این عمل ظالمانه سکوت کرد.


وی تصریح کرد: بنده به سهم خودم از دستگاه دیپلماسی کشور می‌خواهم که واکنش مناسبی را نسبت به این حکم نشان داده و به رژیم سعودی بفهماند که ندای عدالت‌خواهی این شیخ بزرگوار به تنهایی نواخته نشده است.


دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان همچنین گفت: رژیم سعودی باید بداند که دانشجویان و روشن فکران جامعه دانشگاهی هرگز سکوت نخواهند کرد؛ چرا که خوب می‌دانند سکوت در برابر ظلم، خیانت به اسلام محسوب می‌شود.


آذرپیرا افزود: خطاب بنده و همه دانشجویان و همچنین تمامی مسلمانان جهان این است که اگر بر فرض محال این حکم صورت پذیرد نه تنها مردم عربستان بلکه هیچ یک از مسلمانان جهان ساکت نخواهند ماند و اجرای این حکم جز این که نابودی آنها را تسریع بخشد سودی برایشان نخواهد داشت.


وی در پایان بیان داشت: اگر سازمان ملل و دیگر نهادهای مدعی حقوق بشر، ادعای حمایت از مظلوم را دارند، باید جلوی این حرکت ظالمانه وهابیون را بگیرد، هرچند که از آنها بعید است کاری کنند زیرا همیشه مظلوم خودش حقش را از از ظالم گرفته است.[ سه شنبه 29 مهر 1393 ] [ 06:08 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]