تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان - ‌دستگیری تعدادی از عاملان شهادت ماموران نیروی انتظامی در سراوان‌

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری


فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری تعدادی از عاملان شهادت ماموران نیروی انتظامی در سراوان‌ خبر داد. 

سردار حسین رحیمی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زاهدان از به شهادت رسیدن 4 مامور نیروی انتظامی توسط گروه‌های معاند و دستگیری تعدادی از عاملان این حادثه در شهرستان سراوان خبر داد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در ساعت 20 ‌شب گذشته به دنبال تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان سراوان مبنی بر ایجاد مزاحمت عده‌ای افغانی برای چند خانواده در روستا‌های سراوان، بلافاصله یک تیم فوریت‌های پلیسی برای ارائه خدمت به مردم و رسیدگی به تماس تلفنی به محل اعزام شدند.

این مسئول ادامه داد: ماموران تیم گشتی در مسیر انجام ماموریت به کمین اشرار و گروه‌های معاند برخورد و مورد حمله قرار گرفتند و تعداد سه تن از همکاران به نام‌های ستوان سوم آیت خانعلی‌‌پور، گروهبان یکم مرتضی مالکی و سرباز وظیفه محمدرضا نظریان به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه با تشدید فعالیت‌های انتظامی و اجرای طرح‌های مهار و کنترل مرزها، مسیر تردد اشرار را بسته که اشرار در مسیر فرار با یکی دیگر از پاسگاه‌ها درگیر شدند.

رحیمی گفت: ماموران انتظامی در ادامه عملیات به دنبال حضور و همکاری گسترده مردم با نیروی انتظامی تعدادی از عوامل وابسته به اشرار را شناسایی و طی یک عملیات هدفمند و ضربتی آنان را دستگیر کردند که اشرار در تلافی این اقدام با موشک و راکت پاسگاه آسپیچ سراوان را مورد هدف قرار دادند که یک نفر از همکاران ما به شهادت رسید و یک نفر دیگر نیز مجروح شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: اشرار بدانند که نیروی انتظامی با تمام توان و استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در این استان با این افراد به طور قاطع برخورد خواهد کرد.
[ پنجشنبه 17 مهر 1393 ] [ 02:22 ب.ظ ] [ دبیر سیاسی ]

[ نظرات() ]